Logo

КАПКИ И МАСТ ЗА НОС и СИНУСИ

Број на оглас: 2746246 | Објавен на: 03.08.2020, 10:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Алтернативна медицина

Вид на оглас: Се продава


КАПКИ И МЕЛЕМ ЗА НОС и СИНУСИ
Помага кај акутни и хронични заболувања на синусите/синуситис/синусни инфекции,затнат нос,настинки,мигрена.
Капки за синуси 200 ден.+Маст за синуси 200 ден.

Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ОД ПЧЕЛИН МЕД ПРОПОЛИС И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ Делува на ревитализација на дишните патишта кај воспаление на грлото астма бронхитис Заштитува од инфекции и алергии на полен прашина пердуви пушачка кашлица засипнатост,алергиски синуситис. Го зајакнува имунитетот. Начин на употреба: Се зема 3 лажички дневно половина час пред јадење.
Цена 1 кг.800 денари

Огласи од: APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

T.Jovanoski 11, Gostivar
Гостивар

Станете Премиум член

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 APIHERBAL PCELARSTVO DABESKI

Потврден огласувач