1 / 9
delovi za opel astra f i opel vektra a se prodavat samo na d
1.500 €
24.10.2022 09:54

Кратово

delovi za opel astra f 1.8 benzin karavan i sedan 1.4 i vektra a 1.6 benzin
1.7TD OXACE MOTOR

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

mario
Потврден огласувач
078425095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам