Logo

SE PRODAVAAT DVE NIVI

Број на оглас: 2941050 | Објавен на: 29.06.2019, 21:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 20002600 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se prodavaat dve nivi od 2000 i 2600 m2. Nivite se so ovoshki i se opfateni so sistem za navodonuvanje. CENA PO DOGOVOR

Tel. 071360720

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  Goran Stojanovski