1 / 3
Se prodavaat Polaroid CPL i FLD filtri za fotoaparat 82mm
800 МКД
15.11.2022 16:38

Бутел / Скопје

Filtrite se skroz novi, ne koristeni. Doneseni od Germanija.
Crniot filter e CPL, a violetoviot filter e FLD.
Cenata za eden filter e 800 denari.
crniot filter CPL prodadeno

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
075243318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам