Logo

Elektro motor motori elektromotor elektromotori мотор

Број на оглас: 3030680 | Објавен на: 30.05.2019, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на Нови неупотребени чувани во магацин и половни електромотори и редуктори

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач