1 / 11
Стан, соба, stan, soba за краток престој
1.000 МКД
Цената е фиксна
25.11.2022 11:17

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC со купатило. Обезбедуваме постелнина, крпи, шампон, фен, шкаф, WiFi интернет, инвертер клима... За подетални информации јавете се на 079/316-378 или 077/630-458.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Методија Костоски
Александар Македонски 520
Потврден огласувач
077630458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам