Logo

Se izdava kukja 75 m2 vo pazarot

Број на оглас: 3055204 | Објавен на: 09.06.2019, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 75 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Дворна површина: 210 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Prohor Pcinski 4

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kujka vo pazarot, ima kupatilo, kujna pretsobje i tri sobi. Moze da stanuvaat do 6 osobi. Ima i parking prostor.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Viktor

Потврден огласувач