Logo

Водоинсталатер водоводџија вода во одвод

Број на оглас: 3112503 | Објавен на: 18.11.2019, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Вид на оглас: Се продава


Све за водовод и одвод со поцинкувани и пластични цевки.одзатнувам одводи монтирам санитарии и туш кабини.доагам одма

Огласи од: Filip

Filip

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач