1 / 5
Dukan vo strog centar gradski pazar
350 €
Цената е фиксна
10.11.2022 16:13

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

70 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Се издава дуќан во строг центар на прилеп локација градски пазар Ул.Благоја цанески челото бр.4 пред главните порти на пазарот до месарницата мик свети николе повеќе информации на тел:078 504 434 Душко
Месечна кирија 350евра дуќанот е 60 квадрати

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

UL
Потврден огласувач
077500361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам