1 / 2
Продавам машина за молзење крави!!!
280 €
30.01.2023 14:33

Прилеп / Прилеп

Продавам машина за молзење крави марка „БРК„ користена 1 година, на истата можи да се молзат две крави!!!

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075208976
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам