1 / 11
Plac 4000 m2 vo Industriska zona na Krusevski pat
1 МКД
06.07.2022 22:53

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce bajnarot na glavnata ulica vo blizina na Mebel Venecija,Salon za plocki Grazzia,Palma shop,Dijadema..
4000m2 so sirina na glavniot pat od 44m.
INFO: 070 208 233

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

David
Потврден огласувач
076303506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам