1 / 4
makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno
1 €
26.05.2022 18:57

Прилеп / Прилеп

makara vitlo za slep 10t hidraulicno orginalno izvadeno od slep sluzba...na poraki ne odgovaram od 9 do 20 casot cena 1500 evra ako ti e skapo ne se javuvaj

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070 562 661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам