1 / 9
ROLETNI I KOMARNICI
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 07:37

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka,montaza i servis na:PVC roletni,ALU.roletni,venecijaner roletni,zatvaranje terasi so roletni variolajt zavisi,zebra zavesi,rolo zavesi,Komarnic fiksni, rolo, siber,plise,PVC parapetni daski,ALU nadvoresni okapnici,armonika vrati.25 godisno profesionalno iskustvo!brzo i efikasno!!!

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070460082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам