1 / 7
Tapaciranje na sekakov vid na mebel
По Договор
30.05.2023 07:24

Кисела Вода / Скопје

Tapetar so dolgo iskustvo vo svojata bransa vrsi tapaciranje na sekakov vid na mebel so nas ili vas materjal....informacii na tel> 075 503 139

posetete ne na facebook:

https://www.facebook.com/pg/Tapetar-228816397688888/photos/?ref=page_internal

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

tapetar zajko
Потврден огласувач
075503139
Испрати Е-маил до огласувачот

Tapaciranje na sekakov vid na mebel

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам