1 / 12
Инокс оџаци со термоизолација
55 €
05.10.2022 21:45

Прилеп / Прилеп

Сите димензии на иноксни оџаци со термоизолација, обезбедена професионална монтажа на истите.

Дијаметар на оџаците ФИ според потребите на грејното тело ø120/170 ø150/200 ø200/250 ø300/350...

Оџаците се изработени од двоен нерѓосувачки инокс (Ростфрај) кој што му дава голем животен век на оџакот, нема трошоци за одржување, изолирани се со огноотпорна термоизолација. Протокот на издувните гасови од грејното тело одат непречено во оџакот и влечи во сите временски услови. Оџакот е поврзан со Т-тештик на долниот дел, на кој што има и капаче за чистење на оџакот.

За повеќе информации и фотографии ве молиме посетете не на АЛУМИНА фејсбук или на www.aluminapp.mk

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од: Претпријатие

aluminapp.mk
Потврден огласувач
077915999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам