1 / 3
INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.10.2022 08:42

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred starata f-ka "Biljana". Transformiran e od zemjodelsko vo gradezno zemjiste. Sprema predlogot za urbanisticki plan e IDEALEN za izgradba na nov industriski kapacitet.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам