se prodava/ menuva 9+ hektari zemjiste
1 €
Цената не е фиксна
17.02.2023 22:17

Сопиште / Скопје

zemjiste u kvadratura od 9+ hektari t.e 90000+ metri kvadratni u naseleno mesto Crnostica, Bosilegrad, Srbija se prodava/ menuva za stanovi/ vikendica na dobra lokacija u Makedonija.

- info na viber na 071 372 353

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
071372353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам