1 / 12
* Ostava Shupa Mudbak * Ostavi Shupi Mudbaci * GRATIS DOSTA
450 €
15.12.2022 06:42

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

9 m²

Cena spored dimenziite..primer 2.5x3m 650€....2x2m 450€....itn. DOSTAVA I MONTAZA GRATIS NIZ CELA MK!

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
076477003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам