1 / 3
5x100
2.000 МКД
11.10.2022 12:08

Богданци / Гевгелија

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandaz 16ka od rezervna
Golf4,buba
Seat leon,toledo,ibiza
Audi a3,tt

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

ile
Потврден огласувач
078392027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам