1 / 3
Статуа резбарена од дрво / statua rezbarena od drvo
6.000 МКД
03.05.2022 12:21

Прилеп / Прилеп

Уникатна статуа, резбарена од дрво.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Личности и скулптури

Се продава од:

korisnik
Потврден огласувач
070708033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам