1 / 5
Kvarcen pesok / Кварцен песок
По Договор
08.04.2021 11:26

Сопиште / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Сушен, сепариран, кварцен песок за повеќе намени како:
- пескарење,
- спортски игралишта (вештачка трева),
- епоксидни подови,
- филтри за прочистување на вода ИТН...

Гранулации:
0.0 - 0.400 mm
0.0 - 0.800 mm
0.400 - 1.25 mm
0.800 - 1.25 mm
1.25 - 2.00 mm
2.00 - 4.00 mm
4.00 - 8.00 mm


Цена по Договор.


078/420-192 Виктор
077/520-193 Ѓоре

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078420192
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам