1 / 1
Staklena cinija so 6 cinicinja
500 МКД
09.01.2022 17:22

Скопје Центар / Скопје

Okrugla staklena cinija so jabolka I 6 mali cinicinja povolno novi me koristeni
Tel 070733773

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Stojne
Потврден огласувач
070733773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам