1 / 9
1000m VODOOTPOREN ured za dresura na kucinja so dalecinsko
2.690 МКД
Цената е фиксна
06.09.2022 19:15

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Единствениот кој може да сними гласовни команди на нашиот пазар...
- До 1000 метри на отворено
- Приемникот има меморија за да се снимат две кратки усни команди кои се активираат на дугме по потреба
- Водоотпорен
- Далечинското поддржува до три приемници (во понудата оди еден приемник, дополнително може да се додадат уште два)
- 4 мода на работа: кратка команда (до 4 секунди), бип звук, вибраци (нивоа од 1 до 9) и електро шок (нивоа од 1 до 9)
Сетот се состои од:
- Далечинско
- Еден приемник
- Две ремчиња
- Кабел за полнење
- Тест светло
- Контактни сонди

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам