Se prodava plac
25 €
10.06.2021 12:34

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 400 kvadrati pozadi magacinite na Centro prome za povejke informaci na tel 076 665 146

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
076665146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам