1 / 6
Volvo euro5 440 celo ili na delovi
1 €
30.06.2022 22:49

Прилеп / Прилеп

Se prodava Volvo Euro5 440 celo ili na delovi,vo odlicna sostojba,smetnato od Germanija.Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078260546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам