1 / 1
Se izdava deloven prostor Се Издава Деловен простор
1 €
Цената не е фиксна
07.09.2022 17:39

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se iznajmuva izdava deloven prostor, kancelarija dukan vo centarot na prilep, kaj spomenikot na Itar Pejo. 24 casovono obezbeduvanje.
Kancelarijata e celosno opremena.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

T
Потврден огласувач
070775070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам