1 / 10
Elektrostatsko farbanje na metalnii aluminiumski proizvodi
1 €
16.08.2022 08:25

Сопиште / Скопје

Tehno-Zastita e firma koja od 1999godina ,
Koja pravi uslugi za elektrostatsko farbanje na metalni i aluminiumski proizvodi vo site boi i nijansi po Ral karta.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070225758
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам