1 / 1
Polnaci za Akumulatori 6v i 12v
2.700 МКД
Цената е фиксна
07.12.2022 23:10

Прилеп / Прилеп

Polnacite se novi so 6 mesecna parancija

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070636438#071479921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам