1 / 5
Alu bandazi za Vw grupacija
100 €
13.02.2023 10:30

Охрид / Охрид

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

5J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandazite se so golemina 15 inci i se vo odlicna sostojba x 4 parcinja.
odgovaraat na seat, audi, vw, skoda itn. 5x112

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

K.N
Ohrid
Потврден огласувач
075380808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам