1 / 3
СЕ ПРОДАВА ЦРНА ЗЕМЈА ХУМУС Куманово
1.000 МКД
15.08.2022 09:34

Куманово / Куманово

Се Продава црна земја ХУМУС во Куманово. Тел. 078 202 725

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Се продава од:

aneta
Потврден огласувач
078/202-724
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам