1 / 2
Косилка за мотокултиватор
400 €
01.01.2022 13:51

Аеродром / Скопје

Еднаш користена, скоро нова
Телефон: 070509805
Славчо

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Славче
Потврден огласувач
070509895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам