1 / 8
FORD GALAXY 1.9tdi 85kw 2002god
5 €
Денес 17:15

Долнени / Прилеп

FORD GALAXY 1.9TDI 85KW 2002 GODINA
FORD GALAXY 1.9TDI 85KW 2005 GODINA

GI IMAME SITE DELOVI ZA DVETE VOZILA

PRAKJAM PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA

072208300

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ETriPlast
Потврден огласувач
072208300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам