1 / 5
PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ
1 МКД
28.05.2023 09:23

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena.
Dimenzii
120x80cm
130x80cm
140x80cm
Slobodno mozete da birate edna po edna !

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075496131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам