1 / 1
Plac 7300
1 €
Цената не е фиксна
02.02.2022 23:37

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

7300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

За повеќе информации на тел број 070206182

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ljube
Потврден огласувач
070206182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам