1 / 7
DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2006
1 €
04.06.2023 10:51

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☆DELOVI ZA GOLF 5 2.0 TDI 140KS 2004-2008 GODINA POVEKE INF 074-224-222☆

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Genova Parts
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2009G☆

4300 €

Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI 160KS 2011

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам