1 / 8
Se prodava kuka
28.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 12:02

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Arhiepiskop dositej 156

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,kunja ,hodnik banja i garaza vo edniot del vo drugiot del tri sobi , hodniki i ostava

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ALEKSANDAR
Потврден огласувач
075222214
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам