1 / 12
Apartmani Bodle Centar
1 €
08.03.2023 14:52

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

OHRID CENTAR
Izdavam potpolno novi apartmani vo samiot centar,so mini kujna, kupatilo, internet, klimatizirani, parking za auto

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Mirce
Потврден огласувач
075433340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам