1 / 8
СЕ ПРОДАВА Zontes v310 Cruiser 2021
4.200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 11:58

Прилеп / Прилеп

Марка:

Останати марки

Вид:

Туринг

Година:

2021

Модел:

Zontes v310 Cruiser

Се продава Zontes v310 2021 година. Купен нов од Hamachi Macedonia. Регистриран и има поминато само 2075 km. Моторот е во беспрекорна состојба. НОВ. Крузерот е 310 cc.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dino Pelivanoski
Потврден огласувач
78412412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам