1 / 8
Velosiped
50 €
Цената е фиксна
05.12.2022 08:05

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Prodabam velosiped odlicen se si rabote na nego so novo sediste
Tel 076 800 170

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
076800170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам