1 / 2
HDMI Cable High Speed Braided 1.5m-20m - Novi
150 МКД
Со вклучен ДДВ
10.08.2022 11:27

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

HDMI Cable M/M HD 3D High Speed Braided HDTV RoHS HDCP with ferrite protection

1.5m - 150 den.
3m - 250 den.
5m - 390 den
10m - 900 den
15m - 1400 den
20m - 1900 den.

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming Mouse 5 button LED illuminated - Novi

390 МКД

Genius Scorpion M8-610 Gaming Mouse - Novi

1390 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам