1 / 4
Се Продава Машина за Трикотажно Шиење ИБЕРДЕК | Iberdek
460 €
Цената не е фиксна
13.03.2023 09:50

Бутел / Скопје

Се Продава Машина за Трикотажно Шиење ИБЕРДЕК со 3 конци, Кансаи (Kansai), Јапонска

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
078478411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам