1 / 5
Masini za plocki Sigma serie 4
По Договор
07.02.2023 09:47

Гази Баба / Скопје

Новата серија на машини за плочки SIGMA достапна во Баукит Груп!

МАШИНА РАЧНА ЗА СЕЧЕЊЕ ПЛОЧКИ НА ВЛЕЧЕЊЕ 76ЦМ SERIE 4 NEX СИГМА

МАШИНА РАЧНА ЗА СЕЧЕЊЕ ПЛОЧКИ НА ВЛЕЧЕЊЕ 95ЦМ SERIE 4 NEX СИГМА

МАШИНА РАЧНА ЗА СЕЧЕЊЕ ПЛОЧКИ НА ВЛЕЧЕЊЕ 84ЦМ SERIE 4 UP СИГМА

МАШИНА РАЧНА ЗА СЕЧЕЊЕ ПЛОЧКИ НА ВЛЕЧЕЊЕ 103ЦМ SERIE 4 UP СИГМА

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

Баукит Груп/Baukit Grup
Бул. Александар Македонски бб
Потврден огласувач
3892 2580-852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам