1 / 2
Niva 22 dekari (22.000 m2) vo Sarika-Prilep, za FOTOVOLTAICI
По Договор
02.10.2022 08:42

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

22000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во местото „Сарика“ Прилеп. Нивата е погодна за фотонапонска централа како во провршината така и во поставеноста.
КП 1739 + КП 1741 + КП 1738 + КП 1740 = 21.984 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам