1 / 1
masina za plocki so laser
5.500 МКД
Цената е фиксна
16.03.2023 07:26

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

masina za plocki so Laser 60 cm 5500den
masina za plocki so laser 80 cm 6000den
masina za plocki so laser 1m 7000den
masina za plocki so laser 1.2m 8000den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

vaga ,vagi

1500 МКД

imbus rico

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам