1 / 1
pumpa za solar
3.000 МКД
Цената е фиксна
03.01.2023 18:14

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

pumpa za solar

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

Hilta Za Krsenje 2800 w

7000 МКД

manometar za co2

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам