1 / 5
Samsung galaxy watch 5
11.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 15:15

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduvaat so originalnite polnaci. Rozeviot e 40mm a crnite i belite se 44mm. (Rozevite se prodadeni)
Cena na belite 11,000 den
Saatite imaat 12 meseci garancija
Besplatna dostava niz cela Makedonija.
Za poveke informacii i sliki kontaktirajte me na viber.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078655282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам