1 / 8
Mazda 3 2010, 1.6 HDi 80kw 109hp
5.600 €
Цената не е фиксна
22.03.2023 09:14

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се Продава Mazda 3 2010 1.6 Hdi,
188 000 поминати километри. Регистрирана до 04.2023
Направен мал сервис на 30.01.2023.
Од опрема поседува:
-автоматско затемнување на централен ретровизор
-ел. прозорци на сите врати
-сензор за дожд
-автоматски светла
-среден дисплеј во боја со навигација
-автоматска двозонска клима
-DSC систем
-магленки
-сменети предни и задни амортизери и плочки.

Можна и замена.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
076 451 355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам