1 / 13
gumi Westlike ALL Season MS
2.500 МКД
24.03.2023 09:24

Струмица / Струмица

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

Останато

Висина:

Останато

Дијаметар:

Останато

078333158 viber
072208120 viber

!! SUPER CENI !!

isporaka za 1 raboten den

2022 DOT

GUMA ZA SITE SEZONI SO PREMIUM KVALITET I 1 GODINA GARANCIJA

12 ; 13 ; 14 ; 15 ; 16 - 17 .. zasega


vw
bmw
mercedes
audi
opel
suzuki
nissan

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071 222 776
Испрати Е-маил до огласувачот

gumi 225 55 16 COMFORSER

3000 МКД

gumi 205-65-16 [c] comforser

3500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам