1 / 3
MICHELIN 205/55/16 4gumi letni odlicni.
4.500 МКД
28.01.2023 00:11

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

Gumite se letni zdravi pravi ne se mnogu vozeni, so dobra shara 2014god.
cena 4500 denari komplet.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076221091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам