1 / 2
SE IZNAJMUVA NIVA KAJ SHATOROV KAMEN
1.500 МКД
21.03.2023 10:26

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

3300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

POVRSINA 3,3 DEKARI... VO NIVATA IMA 2 PRIKLUCOCI ZA VODA OD HIDROSISTEM...POVRSINA 3,3 DEKARI
CENA 1500DEN PO DEKAR

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Toni
Потврден огласувач
070259100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам